Po zaregistrování vašeho hráčského účtu můžete vložit peníze ihned – přes stránky potvrzení o registraci, kde stačí kliknout na políčko “vložit peníze”, které naleznete vlevo dole. Tím budete přesměrováni na další stránku “vklad peněz”, kde si stačí zvolit ikonku příslušné platební možnosti. Následně kliknete na tuto možnost, zadáte Vaše údaje a celou vaši volbu potvrdíte tlačítkem “Potvrdit vklad!”. Kromě způsobu platby přes bankovní účet, budou peníze na váš účet připsány okamžitě.

Peníze si však můžete provést i kdykoliv později a to přihlášením se ke svému hráčskému účtu na hlavní stránce herny bet-at-home.com a potom klepnutím na položku “Vklad”, kterou najdete přibližně uprostřed horní lišty. Po této akci se vám už ukáží ikonky pro jednotlivé platební možnosti a stačí pokračovat stejně, jak jsme si popsali v předchozím odstavci. Vklady a výběry na váš hráčský účet lze provádět několika způsoby. Na hráčský účet můžete peníze vložit prostřednictvím bankovního převodu, platebních karet Visa nebo Mastercard, případně můžete použít předplacené karty Paysafecard.

K dispozici jsou vám samozřejmě také internetové peněženky Skrill a Neteller. V případě, že peníze vkládáte na svůj hráčský účet pomocí platebních karet, počítejte s poplatkem ve výši 2% ze zvolené částky. Všechny ostatní metody jsou bez poplatků a vklad máte obvykle ihned připsán na váš účet. Minimální vklad je 100 Kč nebo 5 EUR. Pro výběr z vašeho Bet-at-Home účtu můžete opět použít převod prostřednictvím banky. První 3 výběry v průběhu měsíce jsou bez poplatků, pak je každý další výběr zpoplatněn částkou 5 eur (100 Kč). Totéž platí i pro výběry přes Skrill, tu ale máte nárok pouze na dva bezplatné výběry v průběhu jednoho měsíce.

Použití online peněženky Neteller je bez poplatků. Minimální částka pro výběr je různá a aktuální stav pro výběr naleznete na stránce Bet-at home v přehledné tabulce. A jak požádat o výběr peněz? Zcela jednoduše – klikněte v menu, vpravo nahoře, na položku Můj sázkařský účet, pak z nabídky vyberete Vklady / Výběr a dále klikněte na Výběr. Následně vyberete jednu z možností.

Platební služba:Logo:Vklad:Délka transakce:Výběr:Délka transakce:
Bank transfer1-2 dny2-3 dny
SkrillIhnedDo 24 hodin
NetellerIhnedDo 24 hodin
VisaIhnedDo 24 hodin
MastercardIhned-
Paysafe cardIhned-