Pred najväčšou nocou v histórii mesta Manchester Deklarácia Vincenta Kompany o tom, že musia hrať svoj život, aby porazili Real Madrid, bola perfektná. Kapitán vie, že mesto musí ukázať, aké dobré môžu byť v prvom polčase poslednej noci v utorok večer proti 10-krát víťazom súťaže.

Spoločnosť bola požiadaná o to, ako Kevin De Bruyne, ktorý má 16 ciele v Bet365 prvom štvrťroku, môže mať vplyv na šance mesta. Odpoveď, ktorú dal, bol výkrik k boku. “Dúfam, že hrá najlepšiu hru svojej kariéry, ale budeme ju potrebovať od celého tímu,” povedal. “Je to masívne. Prešiel som s týmto tímom veľmi dlhý proces.Ak chcete hrať semifinále, je to niečo naozaj dobré, ale chcete ísť do ďalšej fázy. “Je skutočne dobré merať sa proti tímu ako Real Madrid a zistiť, ako ďaleko máte. Musíme sa inšpirovať. Je to dlhá a ťažká bitka, ktorá sa dostala do tejto fázy a rovnako ako na tejto hre je veľa, čo si každý v rámci klubu želá, je, že dokážeme ukázať, ako dobre sme, a potom to Bet365 bude spravodlivé hra. ”

Spoločnosť sa pripojila k mestu z Hamburgu v roku 2008, rok pred začatím éry Sheik Mansour. V jeho siedmich rokoch ako majiteľ klubu vyhral dva tituly Premier League, dva kapitál jeden poháre a FA Cup.Gareth Bale fit a sebavedomie pred Real Madrid hlava pre Manchester City Prečítajte si viac Európsky pohár je svätý Grál.Toto je 27. semifinále Realu a dosiahlo konečné 13-krát a spoločnosť Kompany si uvedomuje, že mesto potrebuje čas na rozvoj tohto Bet365 druhu rodokmeňu. “Je to dobrý zámer v zákulisí,” povedal. “Vždy sme postupovali každý rok a to je jedna z vecí, na ktoré som naozaj pyšný. Realisticky nie sme tam ešte, ale sme na ceste a všetci v klube sú radi, že je to proces.

“Utorok je skvelá šanca merať sa proti skutočne skvelému klubu s veľa tradícií a to je to, čo sa snažíme vytvoriť každý rok. Nepríde skoro. Trvá to len trochu času.

“Pre nás je obrovská česť byť v tejto fáze. Sme prvý, kto to urobí [pre tento klub]. Akokoľvek to bude trvať, klub sa nakoniec dostane na úroveň, dúfajme, keď som tu ešte.Ale teraz je to prvýkrát a každý rok sme sa snažili presadiť hranice. ”

Manažér, Manuel Pellegrini, prišiel s podobnou poznámkou, keď požiadal svojich hráčov, aby zostali v pohode v noci. “Je veľmi dôležité mať horúce srdce, ale Bet365 chladnú myseľ,” uviedol čílsky, predtým, ako poukázal na to, ako posolstvo Gaël Clichy, Pablo Zabaleta a Martín Demichelis bolo nákladné v predchádzajúcich kampaniach. “Najdôležitejšou lekciou sú posledné dve majstrovstvá: V štyroch hrách sme hrávali v šestnástke proti Barcelone [a skončili] s desiatimi mužmi.” Je veľmi dôležité vychutnať si to semifinále, pretože to nie je niečo, čo máme každý rok. Hráči to vedia, ale je veľmi dôležité, aby neboli pohodlní, pretože prichádzajú do tejto fázy.Všetci hráči, manažéri, všetci chcú hrať finále. Uvidíme tím, ktorý bude pracovať nielen na hranie, ale aj na výhru. ”

Fanúšikovia mesta sa pomaly dostali do Ligy majstrov, čiastočne kvôli zrozumiteľným kritikám s Uefa. Napriek tomu počas štvrtiny finále druhej etapy proti Paríži Saint-Germain vytvorili horečnatú atmosféru na štadióne Etihad, ktorý si zaslúžil večernú noc.

Spoločnosť Kompany bola v utorok večer jednoznačná v súvislosti s úlohou fanúšikov. “Je to najväčší,” povedal. “Hráme proti jednému z najväčších klubov všetkých čias a Bet365 naša podpora bude môcť robiť rozdiel. Nikdy som nevidel tím Manchester City, keď sa fanúšikovia nedostanú.Musia byť tak hlasné, ako kedy boli.

“Dostanete sa do semifinále, už nie je pre vás nič zlého, len chcete hrať. Celý tím bol pozitívny. Zvýšilo nás to v Premier League. Dali nám niečo, na čo sa môžeme tešiť. Ak nie ste hladní v utorok, nikdy nebudete. ”

Tím Zinedine Zidane prichádza s obavami týkajúcimi sa zranenia, ktoré sa týkajú Cristiana Ronalda a Karima Benzema. Portugalčan ošetruje problém so stehienou a francúzsky problém s krk. “Myšlienka je, že chceme, aby hrali. Myslím, že Bet365 online stávkovanie budú v poriadku, ale budeme testovať, “povedal Zidane. “Myslím, že budú hrať…sú 100%.” ​​

“Určite to môžeme vyhrať,” dodal skutočný tréner. “Mesto je skvelá strana. Ak im necháte miesto, môžu vám ublížiť.Hráči sa dostanú medzi riadky a spôsobia problémy. Musíme sa pokúsiť zastaviť, aby sa to stalo. “Gareth Bale, ktorý by mal vytvoriť predné tri Bet365 spolu s Ronaldom a Benzema, navrhol, že City by mal dosiahnuť túto fázu predtým. “Ak niečo som prekvapený, že sa tu predtým nedostali. V priebehu rokov postupovali. Boli to silou v Premier League a začali byť v Európe. Dúfajme, že teraz ich môžeme zastaviť. ”

Pellegrini, ktorý trénoval Ronalda, ktorý mal na starosti Real v sezóne 2009-10, bol zahalený hrozbou trojnásobného svetového hráča roka. “Ste trochu posadnutý Ronaldom,” povedal manažér. “Je to dobrý hráč, ale Vincent Kompany už túto otázku odpovedal. Musíme sa starať o Real Madrid.Musíme pracovať ako tím proti Realu Madrid v obrane a útočení. ”

Pellegrini bude bez Yaya Touré, ktorý sa počas víkendu zranil proti Stoke City. “Nedokázal sa zotaviť zo svalového zranenia,” povedal manažér, ktorý naznačil, že Fernandinho a Fernando začnú v strede strediska. “Kedykoľvek hrávali dvaja Brazílčania, hrávali dobre a mali veľmi dobré hry v Európe.”

viac: Bet365 stávková kancelária