Bet-at-home-sportCo se týče sportovních sázek, patří společnost Bet-at-home k nadprůměrným sázkovým kancelářím. V nabídce nabízí kromě klasických sportů, mezi které patří světoznámé hokejové a fotbalové ligy, i méně známé sporty či soutěže. Vsadit tak můžete nejen na výsledky slovenská a českých soutěží, ale i na evropské fotbalové poháry a výsledky KHL či NHL. Pokud patříte k fanouškům motorsportu, přesněji k fanouškům Formule 1, tak má pro vás sázková kancelář Bet-at-home nabídku sázet na výsledky jednotlivých závodů. Pokud věříte ve své sázkařské a tipovací schopnosti, můžete sázet i na netradiční sporty, mezi které patří kriket, ragby a další v našich končinách méně známé sporty.

Jak jsme již zmínili, Bet-at-Home je sázkovou kanceláří vhodnou na sportovní sázky především pro začátečníky, a to zejména ze dvou důvodů. Prvním je jednoduchý ale zároveň přehledný a funkční web. Druhým významným faktorem je obsáhlá nabídka sportovních událostí, která je zaměřena především na fotbal. Najdete zde množství fotbalových lig a pohárů včetně dvou mexických lig, íránské, albánské, australské nebo dokonce například i jordánské ligy. Ti, kteří dávají přednost sázení na jiné sporty, také nebudou zklamáni. Sázková kancelář Bet-at-Home nabízí téměř 30 sportů a více než 220 sportovních lig, na které si můžete vsadit.

tiket

Nechybí ani originální sázky týkající se politiky, či například speciální sázky, které jsou zde spíše pro pobavení (Vyhraje Slovensko Mistrovství světa ve fotbale dříve, než se člověk dostane na Mars?). Ve fotbale si kromě klasických sázek na výsledek poločasu / zápasu, přesný výsledek, Over / Under nebo handicapových sázek můžete vsadit i na 3-way Over / Under, případně na to, zda v zápase bude penalta nebo některý z hráčů dostane červenou kartu. Bohatá nabídka sázek a sázkových možností najdete také při tenise, ledním hokeji, volejbalu nebo házené.

Navštivte Bet-at-home ještě dnes a přesvědčte se, že podat sportovní sázky už nemůže být jednodušší. Na levé straně najdete menu s nabídkou všech sportů, lig nebo turnajů, na které si můžete vsadit. Uprostřed pak najdete všechny sázkové možnosti, které jsou při dané události k dispozici. Bet-at-Home vám také nabízí řadu užitečných nástrojů a funkcí, mezi kterými nechybí ani podrobné statistiky zahrnující sportovní ligy ze všech koutů světa, tabulky nebo live výsledky. V rámci jednoho účtu se můžete přepínat mezi kasinem pokerovou hernou nebo sázkovou kanceláří.