Kancelář Sportingbet byla založena v roce 2010. Kancelář patří společnosti “Belona N.V”, která také vlastní práva na Sportingbet. Sportingbet apostas je registrován na holandském ostrově Curacao. Webová stránka kanceláře je populární u Řeků, kteří tvoří čtvrtinu svého obecného publika.

Oficiální stránka sázkové kanceláře se nachází na stejné adrese a je k dispozici pouze ve dvou jazycích – v angličtině a němčině. V seznamu 24 měnových jednotek výměny navržených, z nichž nejpopulárnější jsou eura, americké dolary nebo librou a účet může být otevřen v ruských rublech.

Portálový design je vyroben v příjemné tmavě šedé barvě s vlastně oranžově bílými prvky. Rozhraní je jednoduché a intuitivní, takže i přes nedostatek ruské verze stránky není těžké pochopit, co a kde se nachází. Portálový engine je výkonný a funkční, okamžitě načítá webové stránky a zvyšuje bezpečnost.

Na sérii sportů je řada na průměrné úrovni, neexistují žádné konkrétní směry, například míry politiky, kultury a zábavy. Pohodlně – vedle každého sportovního titulu se zobrazí počet nadcházejících zápasů, kdy počet soutěžících ukáže počet nabídek nebo vůbec žádné takové číselné tipy. Objem šampionátů je průměrný, nejlepší jsou zápasy pro evropský fotbal, basketbal, tenis a hokej.

Sportingbet BONUS 30 € PRO NOVÉ HRÁČE »

Koeficienty nadprůměrný, jsou zvláště atraktivní pro handicapy a součty, kde mnoho z událostí se stejnou šancí na výhru jsou nastaveny na 1.92-1.92 a 1.93-1.93, kdy se většina závodníků podobné akce odhadovaných mnohem nižší, obvykle od 1,85 do 1,90 (obě strany) . Průměrná marže bookmakeru je okolo 4%. Někteří hráči se domnívají, že koeficienty Sportingbet apostas boas esportes kopií z dobře známého kanceláře Pinnaklesports, jednoznačně nelze potvrdit, protože Citáty jsou stále jiné, ale ani nebudou moci vyvrátit, protože kanceláře mají často stejné chyby. Pro snadné použití web podporuje několik formátů koeficientů – desetinné, částečné a americké.
Fanoušci sázek během zápasu mohou použít příslušnou sekci, kde vždy najdete dostatečné množství živých sázek, nicméně pouze u nejoblíbenějších sportů. Malování s živými chudé, průměrné ceny, mírně nižší než v prematchevoy linii, ale často tam jsou atraktivní nabídky, zejména v horních zápasů.

Mezi nedostatky lze poznamenat nedostatek video přenosů zápasů online, také nejsou žádné grafické matchtrackery, které informují o důležitých bodech aktuálních her. Sázky jsou obvykle přijímány bez prodlení, ačkoli nejsou Sportingbet apostas grátis vyloučeny zpoždění až 20-30 sekund, takže si to pamatujte, pokud hrajete v přímém přenosu. Výpočet sazby obvykle trvá 10-15 minut.

Pro nové zákazníky nabízí Sportingbet 100% bonus až do výše 50 €, proto musíte použít bonusový kód pro první vklad (od 10 €). Bonus bude automaticky připsán do 24 hodin. Za účelem hotovosti bonusu musí být nejpozději do 21 dnů od obdržení Sportingbet bonusu, výši vkladu a bonusu, aby se alespoň 12krát na různých akcích koeficientem 1,80.

Kromě základního startovací bonus je bonus ve výši 15 € mobilních sázkových nadšenců s telefony a tablety, které lze získat nové i staré zákazníky, první vsadit na jakékoliv sportovní události koeficientem 1,80 ze svého mobilního zařízení.

Minimální sázka je 1 € (ekvivalent v měně účtu), maximální sázka se liší a závisí na sportu, popularitě události a druhu sázky. Výchozí highs Sportingbet Brasil dostatečně vysoké, například pro netopovyh zápasů rozsah maksbety od $ 50 na $ 900 za Euroligy Basketbal omezuje $ 1400 – 2000, a v NBA a dělal $ 1000 do 9000 pro jednotlivé sázky, fotbal mohou být stejné výšky Rozsahem vyšší.

Přátelská služba podpory zákazníků Sportingbet funguje nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Chcete-li konzultovat podporu, můžete použít pouze dvě možnosti pro komunikaci e-mailem a rychleji v “živém” online chatu. Horká linka nemá herní společnost.