Všichni Gareth Bale potřebovali překonat drtivou porážku v Anglii, což je talíř hamburgerů a žetonů, a Real Madrid vpřed má nyní své zájmy nastavit na náročné trochu pomsty v pondělí v noci za jeden z waleských fotbalových nejbolestnějších okamžiků proti Rusko.

Pohled na velšské tváře to všechno řekl. Někteří hráči klesli na kolena, zatímco jiní si pohřbili hlavu v košile namočených na potu. Bezprostřední myšlenka byla o Sportingbet bonus tom, jak velký psychologický okamžik to mohlo prokázat v jejich kampani Euro 2016. Euro 2016: Sturridge to opouští pozdě, když se Anglie vrátí, aby porazila Wales Přečtěte si více

Rychlý obrat předtím, než míříte do Toulouse jejich závěrečná sestava skupiny B neopustila moc času na moping.Wales stále má svůj osud ve svých rukou: vítězství jim zajistí místo v posledních 16, zatímco remíza se může ukázat být dost. Takže večer v týmu Dinard v Bretani znamenalo, že Walesský tábor mohl vyrazit ze svého hotelu do přímořského města a jakmile nutritionisté nekontrolovali menu.

“Po zápase jsme se rozhodli jít ven na oběd jako skupina v Dinardu. Personál a hráči, “řekl Bale. “Měli jsme s každým skvělé jídlo. Byla to šance, že se trochu vyhnula z hotelu, změna scenérie. Zdá se, že hamburger a čipy pomohli. “” Bylo to něco, co jsme rozhodně potřebovali. Jsme velmi dobře v hotelu, ale to je docela přísné. Takže je hezké dostat změnu a osvětlí každou náladu.Měl jsem také pěkný dezert, krep s Nutellou. “Bale doufá, že s nádechmi oživí své Sportingbet Brasil pokračování v turnaji, když našel síť ve hrách proti Slovensku a Anglii. Jeho cíle ho přinesly do vybrané skupiny hráčů, kteří získali od dvou setů ve stejném finále mistrovství Evropy. Velký francouzský Michel Platini a německý Thomas Hässler jsou ostatními, kteří dosáhli tohoto úspěchu. I tak, Bale se zatím nedostal do Francie.Nicméně, Vadim Evseev mířil do jediného cíle hry a strana byla zničena. Bale byl mezi 72.000 v Cardiff v noci a je zoufalý, aby se zabránilo opakování. “Byl jsem ve hře s mým tátou a několika mými přáteli, byl jsem velmi mladý,” řekl. “Vzpomínám si na to, ale to byla minulost a teď je to. Nikdo se ani nezamýšlí nad touto zkušeností, chceme jít s čerstvou myslí. “” Chceme hrát tak, jak jsme dělali, a doufejme, že zvítězíme. Viděl jsem jen trochu z nich, z Ruska, ale jsou to Sportingbet apostas velmi dobrý tým. Chápeme to a oni jsou z tohoto důvodu z nějakého důvodu. Známe jejich slabost a známe jejich silné stránky. Chceme jít na ně.

“Anglická hra je za námi, my jsme se přestěhovali. Je to v minulosti a výzva je před námi. “