Manažér Southamptonu, Claude Puel, trval na tom, že sa správne rozhodol, že na zápas s Hapoelom Beerom Shevom zostane štyroch kľúčových hráčov. Puel hral tým, že odpočinul kapitána José Fonteho, najvyššieho strelca Charlieho Austina, Ryana Bertranda a Stevena Davisa, ale v ich neprítomnosti nakreslili, kde v auguste prehral Keltský 2-0 a proti tímu, ktorý pred dvoma týždňami zvíťazil na Internazionale v Southamptone. opponents.Hapoel Beer-Sheva v Southampton: Europa League – ako sa to stalo Prečítajte si viac

Chválil svoj tím za to, že zarobil hodnotný bod po nečestnom remíze.Kombinácia 0-0 patovej situácie a víťazstva 3-1 pre Spartu Praha nad Inter opustila Southampton na vrchole skupiny K s celkovým počtom štyroch bodov z dvoch hier.

Puel povedal: Je dôležité, aby niektorí hráči udržali čerstvý čas na zápas v priebehu dvoch dní [v Premier League proti Leicester City]. Izrael je veľmi ťažký, je to dlhá cesta, náročný súper.

„Bola to ťažká hra a ja som rád, že môžem tento bod vziať. Hrali sme dobrý tím, fyzický tím, takticky dobrý tím. Je to dobrá skúsenosť pre budúcnosť. Keď sme vyhrali na West Ham (poslednú nedeľu) a vy ste na jednom mieste s ťažkosťami tu s celou touto cestou, cestou, a my ideme hrať teraz za dva dni proti Leicesteru. Je to veľmi ťažké a ťažké, ale môj tím sa naučil.Dobre odpovedali v ťažkých podmienkach. “

Hapoel Beer Sheva pokračoval v neporaziteľnom rekorde na Turnerovom štadióne. Hostitelia tam ešte nestratili, pretože štadión bol otvorený v septembri 2015 a odohral 23 súťažných zápasov.

V štvrtej minúte Virgil van Dijk – deputizing ako kapitán – premárnil skvelú šancu na to, aby návštevníkom poskytol vedenie. , Matt Targett z pravého krídla vyslal nechytateľnú strelu zo stredu poľa. Pod minimálnym tlakom však poslal loptu stávková kancelária Unibet neškodne cez priečku.Ak to hralo na jeho myseľ, keď Hapoel začal demonštrovať vlastnosti, ktoré inšpirovali toto prekvapenie 2-0 víťazstvo v Intere, neukázalo sa to.

Atletický a pohybový štýl hostiteľa – útočníci aj krídla sa často snažili úsek obrany Southamptonu – vytvoril početné šance, ale impozantný Van Dijk ich opakovane popieral. Potom, čo sa už raz vybral jeden výstrel s priehybom, vystúpil späť, aby vyhodil Hapoelovho Ben Bittona práve vtedy, keď sa dostal do pozície gólu. V 28. minúte predvídal ďalšiu hroziacu prejazdnú guľu, ktorú dosiahol prvý, aby ju vyčistil.

Neschopnosť udržať si držanie, najmä v poslednej tretine v neprítomnosti fyzickej Austinovej fyziky, Puel jasne znechutil.On odpovedal tým, že nahradil neefektívneho Jake Hesketh po iba 35 minútach a nahradil ho osvedčenejším Dusanom Tadičom.

Trochu sa zmenil pred polčasom, ale ich štart do druhej polovice bol sľubnejší.Séria perfektných kľučiek priniesla v 50. minúte gól tímu James Ward-Prowse na 0 – 2. Na ľavej strane sa blysol David Goresh. Ten sa však dobre nezorientoval a jeho strela skončila v rukách brankára. Southampton’s Ryan Bertrand zapôsobil proti váhavej obrane West Hamu Čítajte viac

Bolo to v 65. minúte, kedy sa v hre, ktorá bola športove stávky určená na ukončenie goalless, nevytvorili žiadne ďalšie významné šance, že Hapoel vytvoril svoje najväčšie šance. Hrozba.

Nenáročný pohyb futbalu One-touch futbalu rozdeľuje obranu Southamptonu a kapitána Maora Meliksona prepúšťa. Jeho divoký pohon zapískal len doľava vzpriamene.

O šesť minút neskôr neochvejná vôľa Mayy Yoshidy podala Johnovi Oguovi priestor na streľbu, ale tento gól si pohodlne nechal ujsť.Mala to byť posledná šanca hry, ale bod sa ukázal byť pozitívnym pre každú stranu.