Skupina Parramatta je nadějná zranění-dopadla dopředu Anthony Watmough bude jedinou osobou vyřazenou z klubu NRL v důsledku krize úlovek klobouků Eels.

Úhořům bylo řečeno, že potřebují holí $ 570,000 ze svých hráčských plateb, aby se dostali pod platovou hranici pro páteční střet proti Jižní Sydney. Pokud to Parramatta nedokáže, budou všechny premiérské body, které vydělávají proti Rabbitohům, pravděpodobně ukotveny v rámci sankcí NRL proti klubu za jejich údajné porušení platebních limitů. Zbytečný úpadek Parramatta Eels nabízí vzácnou příležitost pro nový start | Nick Tedeschi Přečtěte si více

Watmough řekl, že by odešel z důvodu chronického zranění kolena, pokud by to zmírňovalo situaci úhoře.Bývalý reprezentativní dopředný měsíční plat se odhaduje na přibližně 650 000 dolarů a je na NRL, pokud jde o to, kolik z toho půjde z titulu.

Kapitán Eels klubu Tim Mannah řekl v neděli v tréninku, že doufal Watmoughův odchod do důchodu by sám o sobě přiměl klubovou platovou míru opětovně. “V tuto chvíli všichni máme naše vejce v jednom košíku,” řekl Mannah. “Protože není to, jako bychom se snažili udělat něco mimo pravidla. On udělal zranění, které mu stálo jeho kariéru, jen doufáme, že se může dostat do třídění dříve než později a doufejme, že to je vše, co se musí stát. “Úhoře mají registrované dokumenty s NRL aby Watmoughova újma mohla být považována za ukončení kariéry.On utrpěl zranění v předsezóně v únoru a všechny hráče platby by mohly být backdated k tehdejšímu.

Eels back-rower Beau Scott řekl, že si nebyl jistý jestliže někteří jiní hráči než Watmough by museli opustit Parramatta zaškrtit je pod platovou hranicí. “Já opravdu nevím, myslím, že budeme čekat a uvidíme,” řekl. Konečné rozhodnutí o sankcích od NRL, které zahrnují předběžné sankce s 12-bodovým odpočtem, 1 milion dolarů pokutu a zrušení registrace pěti úředníků se očekává v polovině června. Mannah řekl, že pět úředníků – předseda Steve Sharp, výkonný ředitel John Boulous, vedoucí fotbalu Daniel Anderson, místopředseda Tom Issa a režisér Peter Serrao – by měli mít nějaký respekt a příležitost bránit se proti obvinění. Pět se vrátí k Nejvyššímu soudu NSW v pondělí, protože zpochybňují zákonnost pozastavení vydaných je to NRL, kteří říkají, že jsou klíčovou postavou v údajném platovém limitu pro úhoře, který vybuchl jejich hráčský talent vynaložený od roku 2013 o 3 miliony dolarů.

“Tihle kluci jsou také lidskí, zaslouží si to trochu úcty a mít příležitost pochybovat, dokud nebudou zjištěny poznatky, “Mannah sai d. “Je pro vás snadné, abych ukázal prst a řekl, co si myslíme, že je špatné, ale pokud nemáme všechny detaily a přesně víme, co se stalo, není žádný skutečný bod, který by nám komentoval [dále].

“Když jste ve své pozici, je to mnohem těžší, protože samozřejmě vědí mnohem víc, než my.” Mannah řekl, že hráči byli osloveni členy klubu, když se stal ředitelem NRL Todd Greenberg informovali je o předběžných sankcích proti úhorům v úterý kvůli obviněním z nedůvěry ohledně platového limitu.

Parramatta měla do 3. června reagovat na oznámení o porušení, které bylo vydáno v úterý.Očekává se, že NRL přijme své konečné rozhodnutí o této věci dva týdny poté.