bet-at-home-mobilPokud si ale zahrajete raději poker jako ruletu, nezoufejte. Společnost Bet-at-home nabízí i originální software pro online hraní pokeru. Software si stáhnete do svého PC, bohužel, na cestách si poker nezahrajete. Sázková kancelář Bet-at-home bohužel nenabízí software pro chytré telefony. Vyhrávat tisíce eur tak můžete jen doma. Ihned po zaregistrování můžete od společnosti Bet-at-home získat až 1000 euro jako vstupní bonus. Zkrátka nezůstanete sedět ani, když vyhrajete turnaje.

I zde pro vás připravila společnost Bet-at-home zajímavé bonusy za výhry. Co se týče samotného pokeru, můžete si ho u společnosti Bet-at-home zahrát v osmi různých variacích. Ve všech, které nabízejí i ostatní sázkové společnosti.

Fakt, že Bet-at-home ( ako Unibet )neposkytuje mobilní sázky a ani nedisponuje mobilní aplikací je mírnou nevýhodou a zklamáním, ale na druhou stranu se snaží vyhovět každému požadavku klientů. I proto přijala četné návrhy na zkvalitnění webové stránky, která prošla úpravami av současnosti se zobrazuje na mobilním zařízení v upravené podobě. Tipovat prostřednictvím mobilu se tedy samozřejmě dá, ale neočekávejte žádnou aplikaci jako je tomu u konkurenčních společností. Do budoucna však společnost určitě plánuje zavést a zlepšit mobilní sázky, zda sázky z jiných dotykových zařízení.