PAŘÍŽ – Úterní první setkání osmifinále fotbalové Ligy mistrů 2016/2017 na trávníku Paříže St. Germain bylo další příležitostí pro obávané útočné trio FC Barcelona Lionel Messi, Luis Suárez, Neymar. Na domácí straně však nastavil nové útočné trio. Katalánský klub už dlouho nezažil takovou potupu!

hrotové útočníka Edinsona Cavaniho podporovaly z křídelních prostorů Angel Di María a Julian Draxler, který do hlavního města Francie přestoupil jen začátkem roku z německého Wolfsburgu. Trojspřeží se v takovém složení představil na evropské scéně premiérově a zařídil všechny čtyři góly PSG při překvapivě jasném triumfu 4: 0.Di María se střelecky prosadil dvakrát, Cavani s Draxler přidali po jednom zásahu.

Reakce fanoušků po potupné prohře nenechala na sebe dlouho čekat . Internet zaplavil různé karikatury, videa nebo koláže, které ohromují katalánský klub. Také získali pětkrát nejlepšího hráče z planety Lionel Messi. Byl v zápase jako náhradník – nic neudělal. Podívejte se na ty nejlepší vtipy, které touží po světě sociálních sítí: