Expekt je známo daleko málo hráčů, protože se zdálo poměrně nedávno a na ruském trhu není příliš reklamní. Tato sázková kancelář funguje v rámci společnosti založené v roce 1997, Expekt plc, jejíž akcie jsou obchodovány na londýnské burze s kapitalizací více než půl miliardy liber. Je třeba poznamenat, že na online zábavním trhu v Evropě tato společnost zaujímá jednu z vedoucích pozic především díky pokeru.

Expekt využívá nejpřísnější povolení k získání licence od Gibraltaru, což samozřejmě hovoří o jeho spolehlivosti, protože je mnohem snazší získat pracovní povolení od všech islandských jurisdikcí.

Místo má nejednoznačný vzhled díky specifické černé a oranžové škále. Navigace na webu se téměř neliší od ostatních bookmakerů. Na hlavní stránce získáte přístup k sazbám pro všechny sporty, živé sázky, akcie. Můžeme říci, že rozhraní se provádí poměrně dobře na správné úrovni. Na hlavní stránce naleznete pravidla, propagace, případné platební systémy pro provedení prvního vkladu. Můžete říci, že všechny základní informace jsou na této stránce, což je již docela dobré.

Expekt BONUS 100% NOVÉ HRÁČE »

V sekci nápovědy najdete průvodce pro začátečníky, na kterém se můžete naučit, jak vytvořit svůj první vklad, jak umístit sázku, ale je přirozené, že tento adresář není prezentován v ruštině. V sekci statistiky naleznete samozřejmě všechny výsledky všech známých sportů, které vám umožní rychle najít informace, o které máte zájem.
Existuje možnost sázet z mobilního telefonu, proto musíte zadat své telefonní číslo tak, aby bylo vaše číslo zaregistrováno v systému. Budete muset posílat zprávy z vašeho čísla na speciální číslo uvedené na webu a poté budete moci vsadit pomocí mobilního telefonu. Kromě sázek na sportovní události najdete: výherní automaty, poker, kasino, backgammon. Jednoduchá obsluha místa je vhodná pro začátečníky, kteří dělají své první kroky ve světě bookmakingu.

Schopnost vsadit na velké množství událostí s normálními koeficienty. Expekt je určen pro evropské hráče, hlavní představa ve stávkách je na fotbalu a všechno ostatní, včetně golfu, kriketu a dostihových dostihů. Hlavní obrazy jsou prezentovány v plném znění. Na hlavní lize mistrovství fotbalu nabízí řadu nabídek, kromě standardních součtů a kurzů.

Live sázení

Hodnocení live sázek způsobuje lehké rozpaky. Na jedné straně živé sázení je prezentováno v poměrně dobrém širokém objemu s dobrými malbami, což vám umožňuje vybrat jednu nebo druhou nabídku, pro kterou chcete sázet.

Platby

Otevření účtu pro Expekt sports betting online je povoleno v tvrdých měnách – dolaru, eura, libry apod. Pro co největší pohodlí si vezměte dolar, maximální bonus je euro. Doplňte síťovou peněženku opravdu pomocí nějakého známého platebního systému.

Minimální vklad na webu je 20 USD z libovolného výhodného platebního systému. Min. Výše výnosu je podobná, ale s Webmoney si můžete stáhnout až 10 dolarů, což je docela vhodné pro začátečníky, kteří právě začínají ve světě sázek. K odvolání peněz je nutné provést postup pro potvrzení totožnosti. Můžete to udělat zasláním kopie cestovního pasu.

Podporní služba pracuje na průměrné úrovni. Službu podpory můžete kontaktovat prostřednictvím živého rozhovoru nebo prostřednictvím zvláštního e-mailu, na který obdržíte odpověď v blízké budoucnosti. Služba podpory bude moci s vámi komunikovat v ruštině, což je již docela dobré, protože samotný chat není k dispozici v ruštině.

Závěr

Všeobecně platí, že kancelář Expekt je slušná a je vhodná pro rusky mluvící hráče. Je schopen soutěžit s velkými evropskými kancelářemi, je dobré stimulovat registraci zkušených hráčů.