BAHgirlV současnosti každý nový uživatel, který se zaregistruje a vloží peníze k Bet-at-home, obdrží bonus 100% vkladu až do výše 2500 Kč. Pokud tedy vložíte 2500 Kč, tak dostanete dalších 2500 Kč jako bonus a budete mít možnost tipovat s až 5000 Kč.

Bonus lze vybrat až po pro-sázení 40 násobku získaného bonusu. Bonus lze přetočit i v ruletě, což už je v dnešní době opravdu neobvyklé a je za to nutné Bet-at-home pochválit. Na světě není mnoho kasin, které umožňují bonus přetočit na ruletě – ale Bet-at-home to povoluje a bez dalších omezení. Jejich ruleta nabízí i free spiny – protočení rulety bez jakékoliv sázky, což může být základem dobré strategie. Můžete bez vsazení točit tak dlouho, až padne 3x za sebou stejná barva až potom začít sázky na opačnou barvu. Další výhodou je okamžité zobrazování informací o bonusu – ihned víte, kolik ještě musíte protočit a nakolik jste již podmínky bonusu splnili.

Momentálně běží na Bet-at-home ještě jedna zajímavá akce, která se jmenuje Vítěz dne. Firma losuje každý den jednoho ze zákazníků, který má šanci na výhru minimálně 50 eur. Pokud se vylosovaný výherce v daný den přihlásí, odnese si výhru. V případě, že se tak nestane, další den se losuje o 100 € se stejnými pravidly. Konečná výhra tak může klidně dosahovat i trojmístné částku a opravdu se vyplatí sledovat průběh losování. A to ještě není všechno! Bet-at-home ( ako Bet365 )  má nespočet jackpotů, které pravidelně rozdává svým věrným uživatelům. Seznam jackpotů na stránce Bet-at-home je velmi dlouhý a vyjmenovat je všechny by byla pořádná fuška.

Seznamu však dominuje Mega Jackpot, který dosahuje hodnoty kolem jednoho milionu eur. Ten patří pod hru Mega Fortune, která se řadí mezi nejoblíbenější a nejhranější vůbec v celkem kasinu. Ke stejné hře jsou přidány i další jackpoty, jako je Major Jackpot a Rapid Jackpot. Ty jsou většinou v statisícových hodnotách. Kromě těchto nejlákavějších jackpotů má seznam dalších 16 položek, které jsou spojeny s různými hrami. Seznam výherců je dostupný přímo na stránkách kasina a každý den se zde objeví několik nových jmen šťastných zákazníků. Rozhodně jde o jednu z nejvyšších nabídek na trhu online kasin a sázkových kanceláři.