Společnost Bet365 se zabývá směnnými kurzy od roku 1998 a od té doby rozšířila své působení do více než 20 zemí. Ruská stránka této sázkové kanceláře pracuje několik let a přitahuje velké množství zákazníků. Jsou spokojeni nejen s nabídkou sazeb, ale také s možností hrát v kasinu nebo pokeru.

Všechny tyto služby během existence kanceláře využily 4 miliony lidí. Ve světě sázek se Bet365 proslavil nejen svým jménem, ​​ale také různými bonusy a kampaněmi. A pokud přidáte rozsáhlý program věrnostní podpory a velké množství speciálních služeb, jako je sázení prostřednictvím mobilního telefonu, živé sázení, vysílání zápasů v reálném čase atd., Bude jasné, že by měl tento bookmaker věnovat pozornost.

Kurzy jsou lepší než průměr. Úroveň kurzů, s výjimkou amerických sportů a dostihů, činí 1,80 – 1,80 až 1,9 – 1,9. V amerických sportech je marže na úrovni 4 – 5% (úroveň kurzu od 1,9 – 1,9 na 1,92 – 1,92), což činí Bet365 zajímavou bookmakerem pro sázení na zahraniční sportovní ligy. To platí i pro závody. Bet365 nabízí slušné kurzy a Live sázení. Většina internetových bookmakerů nabízí tzv. Live sázky a Bet365 samozřejmě není výjimkou.
Live sázky se stávají stále oblíbenějším typem sázek, díky němuž si můžete sázet přímo na místě přímo během každé události. Bet365 nabízí živé sázky na všechny sporty uvedené výše a pro každý sport existuje široká škála možných sázek. Sazby jednotlivých sázek v Live schématu se liší v průběhu události v souladu s běžným účtem a v případě jízdních kol nebo automobilů v souladu s postoji účastníků.

Dalším užitečným a hlavně moderním prvkem jsou sazby za použití mobilních zařízení, tedy telefonu nebo tabletu. Bet365 nabízí aplikace téměř pro všechna zařízení se systémem Android, Windows, iOS nebo Blackberry. Program má intuitivní rozhraní podobné webovým stránkám bookmakera. Aplikace umožňuje vsadit na všechny sporty a poskytuje kompletní informace o jednotlivých akcích. Díky tomu klient otevírá úplný obraz o možných výhledech.

Transakce jsou prováděny všemi známými způsoby – bankovním převodem, kreditními kartami nebo elektronickou peněžní kartou (Monebookers, NETeller, Click2Pay nebo UKash). Sportingbet navíc má účet u ruské banky, takže všechny transakce probíhají velmi rychle, v národní měně, a co je nejdůležitější, bez problémů!

Určitým plusem pro ruské a anglické hráče. Podpora je nepřetržitě plně dostupná v ruštině, a to i telefonicky. Volání na bezplatné číslo vám umožní rychle a snadno řešit všechny problémy. Samozřejmě je také možnost komunikovat prostřednictvím e-mailu nebo prostřednictvím chatu přímo z herní aplikace.