bet365 alternativny linkTony Pulis požiadal kluby Premier League, aby obmedzili ceny vstupeniek na 10 libier, a vyzvali priemysel, aby zastavil “dojenie” fanúšikov. Správca West Bromwich Albion reagoval na správy, že Liverpool reagoval na protesty znížením Bet365 svojich cien, povedal BBC anglicky futbal musí konať obnoviť atmosféru v pozemkoch, a vyhnúť sa ceny z mladých fanúšikov.Power pre ľudí: Liverpool fanúšikovia víťazstvo cenu víťazstvo môže byť len začiatok | Owen Gibson Prečítajte si viac

“So všetkými peniazmi by Unibet som rád videl, že atmosféra sa vráti,” povedal Pulis. “Milujem svojich fanúšikov, aby zaplatili len 10 libier na lístok: bez Bet365 ohľadu na to, do akej miery ísť, urobte z nich 10 libier.”

“Môžete dať 5-6.000 lístkov na podporu preč, a vrátili by sme sa späť do atmosféry, ktorú sme mali.To je jedna vec, ktorú nám Nemci v súčasnosti prekonali: každá vec, ktorú idete do atmosféry, je absolútne fantastická. Pomôže to aj fanúšikom.

“Kluby dostanú dostatok peňazí na dotovanie a pomoc verejnosti. Musíme urobiť viac pre mladých ľudí, aby sme mali mladých. Je to najväčší futbalový Bet365 národ na svete, vyrábame skvelých hráčov kvôli našim systémom, spôsobu práce, takým spôsobom, ako sme – ale musíme sa uistiť, že nedojeme dojenie, dojenie a dojenie.Musíme dať Unibet niečo späť. ”

Liverpoolský majiteľ, Fenway Sports Group, vystúpil na svojom plánovanom náraste cien lístkov a vydal verejnú omluvu prívržencom, ktorí sa cítili nútení odísť svojho zápasu proti Sunderlandu. Kompromis, ktorý manažér Jürgen Klopp požadoval, vyústil do Bet365 zmrazenia všeobecných vstupných cien na úrovni 2015-16 v nasledujúcich dvoch ročných obdobiach a na počet vstupeniek vo výške 9 libier že by sa zvýšil.

V reakcii na prehodnotenie bývalý obranca Liverpoolu Jamie Carragher povedal, že obnovil svoju vieru v klub. Carragher napísal v denníku Daily Mail: “Pýcha: je to jedna vec, ktorú všetci chceme ako priaznivci.Dajte výsledky a výkony na jednu stranu a to, čo Unibet naozaj záleží, je mať vieru v klub, ktorý sledujete.

“Zriedka v živote nájdete ľudí, ktorí budú priznávať, že majú niečo zlé, takže to bolo odvážne od FSG držať ruky hore a ospravedlňovať sa.

“Moja nádej je, že Liverpool vytvoril ďalšiu snehovú guľu, ktorá preberá zvyšok Premier League. Aký by bol inzerát, keby bolo medzi všetkými klubmi jednohlasné Unibet uvítací bonus rozhodnutie o revízii cien lístkov. Potom by sme mali všetci dôvod cítiť hrdosť. “