1xbet sázkové kanceláře online

Díky otevření svého herního účtu si 1xbet vyhrazuje pro nové uživatele VELKÝ BONUS ve výši 50% vrácení první sázky až do maximální výše € 200!
Aby bylo možné využít promo akce, stačí potvrdit svůj herní účet odesláním kopie dokladu totožnosti, provedením našeho prvního vkladu a následnou sázkou ve výši alespoň 5 €, kterou si můžeme vybrat nebo sázkou. singl s minimálním kurzem 1,70 nebo na vícenásobnou sázku s minimálním kurzem, který sázkové kanceláře online v tomto případě musí být roven 1,70 pro každou zadanou událost.

Neztrácejte čas! Zaregistrujte se na 1xbet a získejte bonus až do výše € 200!

Pro hraní a sázení na 1xbet z tabletu nebo smartphonu není nutné stahovat a instalovat žádnou konkrétní aplikaci. Ve skutečnosti byla mobilní verze webu připravena tak, aby umožnila všem majitelům mobilních zařízení, bez rozdílu mezi operačními systémy iOS a Android, využít speciálně vytvořeného, ​​rychlého, stabilního a úplného webu!

Stačí se přihlásit na m.1xbet.com, procházet plán a objevovat aktuální kurzy a události!
Pomoc a platební metody

Asistenční službu 1xbet je možné kontaktovat emailem na info@1xbet.com, chatem, telefonicky na čísle 06 94804442, faxem nebo poštou. Služba je k dispozici 7 dní v týdnu od 10:00 do 22:00.

Přijaté platební metody jsou všechny, které jsou nejoblíbenější: Visa, American Express, WorldPay, Postepay, PaySafe, Paypal, Skrill, Neteller a Hipay. Licence AAMS, kterou bookmaker pravidelně poskytuje, je samozřejmou zárukou bezpečnosti a spolehlivosti pro všechny transakce.
Náš názor na 1xbet

Byli jsme příjemně překvapeni sekcí sportovních sázek 1xbet. Stránky jsou dobře konstruovány graficky a navigace je dostatečně intuitivní. Kurzy jsou velmi dobré a sekce Live Betting je opravdu kompletní. Vzhledem k velké konkurenci mezi stávajícími značkami na trhu, měli byste pravděpodobně spustit výhodnější akce a bonusy. Celkově však považujeme společnost 1xbet za jednoho z bookmakerů, který by měl zvážit více.

Navštivte naši stránku o nejlepších sázkových stránkách a zjistěte, který bookmaker je nejvhodnější pro otevření vašeho herního účtu!

logo-1xbet-sázky

1xbet Scommesse Sportive je portál vlastněný společností 1xbet s.r.l, působící v naší zemi s koncesním číslem AAMS 15011, které je velmi oblíbené u italských nadšenců online sázek.

Sázející mají možnost těžit z dobře organizovaného kontextu, který umožňuje snadnou navigaci i pro začátečníky.

Pokud jste se ještě nesnažili vsadit na 1xbet, zaregistrujte se s uvítacím bonusem, klikněte zde

Můžete vsadit on-line na různé sporty (fotbal, basketbal, volejbal, tenis, rugby, baseball, motory, házená, zimní sporty a mnoho dalšího) tím, že budete mít velmi vysoké kurzy aktualizované v reálném čase každý den.

Uživatelé sportovních sázek 1xbet mají navíc denně možnost vidět mnoho předpovědí, které mohou zaručit velmi vysokou výhru až do výše 50 000 €.

Je zřejmé, že tyto stránky jsou certifikovány Státní agenturou pro cla a monopoly (AAMS) a úroveň ochrany, kterou má uživatel, je maximální. Výhra získaná zákazníky 1xbet Scommesse až doposud byla mnoho a všechny byly zaplaceny v přiměřené době.

Promo akce na uvítací bonus a 1xbet sázky

Ti, kteří ještě nejsou zákazníky 1xbetonu, mohou po vytvoření herního účtu využít senzační uvítací propagační nabídku, která rozdává bonus až do výše 50 €, který je rozdělen podle základní distribuční metody:

– € 5 bude připsáno ihned po dokončení prvního dobití. Navíc sázející obdrží 100 bezplatných otočení, aby mohl vsadit na 1xbet Casino Online Slots.

– V následujících třech měsících bude v měsíčních bonusech uděleno € 15, pokud bude vygenerován měsíční sázkový objem alespoň 60 €.
CHAMPIONS 1xbet PROMOTION

účastnit se turnaje a získávat body sázkami na šampionáty Serie A a B

Zapojte se do turnaje a získejte body sázkami na šampionáty Serie A a B. € 400 prizepool!

Promo akce se nazývá CHAMPIONS 1xbet, ale pozornost se netýká nejprestižnějšího fotbalového turnaje v Evropě, ale je to turnaj, do kterého se můžete zapojit i vy. Skládá se z hraní jednotlivých vstupenek se skutečnou bilancí, v režimu Live nebo PreMatch, pouze na hrách Serie A a B. Celková částka vaší sázky bude vypočtena a cena bude přiložena.